Čo to vlastne je ten podcast?

Podcast je séria zvukových záznamov, ktoré sú dostupné cez internet. Inak povedaná, je to niečo ako rozhlasová relácia s tým rozdielom, že je dostupná kedykoľvek, t.j. podcast si môžete stiahnuť do svojho smartfónu, alebo pustiť cez počítač, doslova hocikedy. Ďalší veľký rozdiel oproti rádiu je ten, že je veľmi jednoduché a lacné založiť a produkovať podcast, takže to takže to teraz môže mať naozaj takmer každý. To má samozrejme pozitíva aj negatíva :)

Prečo by si aj ty mal počúvať podcasty

Dôvod číslo jeden je pre mňa sloboda. Si slobodný robiť tisíc iných vecí a zároveň pritom počúvať podcast. Konkrétne ja počúvam podcasty keď si idem zabehať, keď vysávam, kosím trávnik, varím, rúbem drevo, či keď šoférujem.Keď si chceš prečítať blog, musíš si sadnúť na zadok a čítať. Keď si chceš pozrieť video na youtube, či brázdiť sociálne siete, taktiež nemôžeš robiť nič iné. V tomto je podcast naozaj oslobodzujúci. 

Prečo by si mal počúvať podcast ZLEPŠUJ SA

Chcem ťa sprevádzať na tvojej ceste k lepšiemu Ja. Ak si niekde v jej začiatkoch, toto je presne podcast pre teba. Zdieľam tu totiž základné princípy osobného rozvoja a príbehy inšpirácie a motivácie, ktoré pomohli a pomáhajú mne. A môžu pomôcť aj tebe dokázať veci, o ktorých si netušil, že si schopný ich dosiahnuť. Máš to v sebe, niekde to tam je. Len to musíš objaviť a rozvíjať. O tom je zlepšovanie sa.