102

Zrejme to poznáš: ešte je len ráno a už sa to na teba valí. Vstaneš o 10 minút neskôr, ako bol tvoj plán. Zakopneš do postele a ten posr... malíček bolí ako sviňa. Obleješ sa kávou. Chlieb ti padne na zem, samozrejme tou namastenou stranou. Tvoje dieťa si odmieta obliecť to, čo má pripravené. A keď už konečne sedíš v aute a vyrážaš, musíš sa vrátiť, lebo si zabudneš mobil. Alebo kľúče. Alebo peňaženku. Potom si už len povzdychneš (prípadne zahrešíš) s dovetkom: "To zas bude deň..."
Niečo ti poviem: ten deň môže byť napokon úplne perfektný. Alebo môže byť taký "v pohode" alebo môže byť fakt aj totálne pokašľaný.

A poviem ti ešte niečo: to, aký napokon ten deň bude, nijako nemusí súvisieť s tým všetkým, čo sa ti udialo ráno.

Pretože rozhodujúce bude, čo budeš sám/sama sebe hovoriť vo svojej hlave. Odborne sa to asi volá vnútorný dialóg. Práve o ňom trošičku filozofujem v dnešnej epizóde.

Pozor: táto epizóda obsahuje, vzhľadom k tomu akej téme sa venujem, pomerne veľa futbalových paralel :) Ale verím, že to zvládneš, aj ak nepatríš k fanúšikom najpopulárnejšieho športu na svete :)

Počúvať ma môžeš aj na týchto platformách:
Link na Spotify.
Link na Apple Podcasts.
Link na Google Podcasts.

Celú epizódu vo formáte mp3 si môžeš stiahnuť tu.

Sledovať ma môžeš na Facebooku, Instagrame, Linkedine alebo si pozri môj youtube kanál.

Alebo sa môžeš prihlásiť na odber môjho newslettra, ktorým posielam raz za mesiac. Za odmenu ti pošlem môj ebook 5 krokov pre skvelé ráno.