130

V oblasti zdravej životosprávy sa točí také množstvo informácií, že ľahko môžeš nadobudnúť dojem, že je to jedna zamotaná džungľa, v ktorej sa nedá orientovať. Často sa aj názory expertov na jednotlivé témy rôznia, ba niekedy sú doslova protichodné. Aj preto som si do podcastu pozval ďalšiu odborníčku, konzultantku pre zdravú životosprávu Denisu Džuganovú, aby ti pomohla vytvoriť si trošku jasnejší obraz.
Rozprávali sme sa o rôznych oblastiach, najmä však o tom, ako spánok (najmä jeho nedostatok) môže vplývať na naše trávenie, chudnutie, či priberanie a celkovo na naše zdravie. Prebrali sme aj tuky, konkrétne ich použitie pri varení (možno ťa zaskočí, čo si Denisa myslí o bravčovej masti). Denisa tiež pozdieľala zdravé odporúčania súvisiace s blížiacim sa Mikulášom, suplementáciu a na záver samozrejme aj jeden konkrétny ultimátny tip pre zdravú životosprávu.


O Denise sa môžeš viac dozvedieť na jej webe, kde si môžeš objednať aj jej knihu Zdravá životospráva v kocke. Rozhodne tiež odporúčam sledovať Denisu na Instagrame, kde zdieľa zaujímavé informácie i praktické tipy.


Počúvať ma môžeš aj na týchto platformách:
Link na Spotify.
Link na Apple Podcasts.
Link na Google Podcasts.

Celú epizódu vo formáte mp3 si môžeš stiahnuť tu.

Sledovať ma môžeš na Facebooku, Instagrame, Linkedine alebo si pozri môj youtube kanál.

Priniesol ti tento podcast niečo hodnotné? Namotivoval ťa k niečomu, čo si dlho odkladal/a alebo ťa prinútil zamyslieť sa nad tým kým si a kým môžeš byť?

Ak áno, prosím pozdieľaj to s niekým vo svojom okolí. Možno aj on/ona práve teraz potrebuje nakopnúť, inšpirovať, povzbudiť. Spolu tak môžeme doslova meniť svet. Možno nie celú planétu, ale celý svet jednému človeku. Za tých pár sekúnd to stojí, no nie?