138

Ako sa vraví, čo sa dá merať, to sa dá zlepšovať. A tak som sa v septembri prvýkrát postavil na prístroj zvaný InBody, ktorý vie zmerať (okrem iného) podiel a množstvo svalov i tuku na tele. Svaly som mal celkom OK, ale tuku bolo tiež dosť, takmer 20%. A tak som si povedal, že s tým skúsim niečo urobiť.A podarilo sa. Meranie na začiatku decembra už ukázalo 15% tuku a takmer žiadnu stratu svalov.

Dobrý výsledok? Celkom hej.
Dalo sa to zvládnuť lepšie? Určite!

Každopádne som prišiel na jednu mega dôležitú vec: že na to mám. Že keď sa raz rozhodnem pre cieľ, viem sa k nemu dopracovať.

Je to konečná stanica? Jasnéže nie, veď cesta je cieľ a cieľ je cesta. Ale o tom inokedy :)

Viac o tom, ako som zhodil 5 kíl tuku za necelé 3 mesiace a najmä o tom, čo si z toho môžeš zobrať ty, je v dnešnej epizóde.


Link na Spotify.
Link na Apple Podcasts.
Link na Google Podcasts.

Celú epizódu vo formáte mp3 si môžeš stiahnuť tu.

Sledovať ma môžeš na Facebooku, Instagrame, Linkedine alebo si pozri môj youtube kanál.

Priniesol ti tento podcast niečo hodnotné? Namotivoval ťa k niečomu, čo si dlho odkladal/a alebo ťa prinútil zamyslieť sa nad tým kým si a kým môžeš byť?

Ak áno, prosím pozdieľaj to s niekým vo svojom okolí. Možno aj on/ona práve teraz potrebuje nakopnúť, inšpirovať, povzbudiť. Spolu tak môžeme doslova meniť svet. Možno nie celú planétu, ale celý svet jednému človeku. Za tých pár sekúnd to stojí, no nie?

www.zlepsujsa.sk