144

Sociálne siete môžu byť aj inšpiratívnym miestom. Najnovšie som tam natrafil na vedca, autora a doktora farmácie, ktorý sa volá James DiNicolantonio. Na instagrame veľmi jednoduchým a trefným spôsobom zdieľa rôzne tipy a myšlienky o zdravom životnom štýle, v súlade s vedeckými poznatkami.
Do dnešnej epizódy som z jeho tvorby vybral 23 bodov. Verím, že aspoň jeden z nich ťa osloví natoľko, že ho začneš aplikovať do praxe. Čo tak napríklad tento:

"Čím viac žiješ v komforte, o to ťažším sa život stáva. Čím viac ťažkých vecí robiš, tým sa život stáva ľahším. Je vtipné ako to funguje. Disciplína dnes robí zajtrajšok ľahším. Výhovorky dnes robia zajtrajšok ťažším. Rozhodnutie je na tebe."

Link na Spotify.
Link na Apple Podcasts.
Link na Google Podcasts.

Celú epizódu vo formáte mp3 si môžeš stiahnuť tu.

Sledovať ma môžeš na Facebooku, Instagrame, Linkedine alebo si pozri môj youtube kanál.

Priniesol ti tento podcast niečo hodnotné? Namotivoval ťa k niečomu, čo si dlho odkladal/a alebo ťa prinútil zamyslieť sa nad tým kým si a kým môžeš byť?

Ak áno, prosím pozdieľaj to s niekým vo svojom okolí. Možno aj on/ona práve teraz potrebuje nakopnúť, inšpirovať, povzbudiť. Spolu tak môžeme doslova meniť svet. Možno nie celú planétu, ale celý svet jednému človeku. Za tých pár sekúnd to stojí, no nie?
www.zlepsujsa.sk