151

Viktória je vyštudovanou doktorkou prírodných vied a pred niekoľkými rokmi by jej ani v tom najhoršom sne nenapadlo, že ju raz bude živiť svet financií. V tomto rozhovore so mnou pozdieľala nielen príbeh svojej osobnej profesnej transformácie, ale porozprávali sme sa aj na viaceré finančné témy:

- ako sú na tom Slováci vo vzťahu k finančnej gramotnosti
- základné princípy spravovania osobných financií
- čo má Albert Einstein spoločné s investovaním
- kto by mal mať svojho finančného poradcu.Poznámka pod čiarou: Viktória je mojou osobnou finančnou poradkyňou a pracuje v spoločnosti Partners Group. Táto epizóda nie je sponzorovaná. Nahral som ju rád ako spokojný klient a preto, že veci, o ktorých sme hovorili majú potenciál reálne pomôcť mnohým ľuďom minimálne sa zamyslieť nad svojimi peniazmi.

Link na Spotify.
Link na Apple Podcasts.
Link na Google Podcasts.

Celú epizódu vo formáte mp3 si môžeš stiahnuť tu.

Sledovať ma môžeš na Facebooku, Instagrame, Linkedine alebo si pozri môj youtube kanál

Priniesol ti tento podcast niečo hodnotné? Namotivoval ťa k niečomu, čo si dlho odkladal/a alebo ťa prinútil zamyslieť sa nad tým kým si a kým môžeš byť?

Ak áno, prosím pozdieľaj to s niekým vo svojom okolí. Možno aj on/ona práve teraz potrebuje nakopnúť, inšpirovať, povzbudiť. Spolu tak môžeme doslova meniť svet. Možno nie celú planétu, ale celý svet jednému človeku. Za tých pár sekúnd to stojí, no nie?

www.zlepsujsa.sk