153

Zatrepotanie motýlich krídel vraj môže spôsobiť tornádo na druhej strane zemegule. Neviem, či to je v zmysle zákonov fyziky možné a ani to nechcem rozoberať.

To na čo, chcem upriamiť dnes tvoju pozornosť je dosah tvojich činov, ktorý častokrát môže byť oveľa väčší, ako si dokážeš predstaviť. Ako napríklad stretnutie nádejného španielskeho startupistu Alejandra s arabským emirom, ktoré by sa nikdy nebolo bývalo odohralo, nebyť môjho emailu. Viac o Alejandrovom príbehu si môžeš prečítať napríklad v tomto článku na CNN.Pamätaj na to, že tvoj dobrý skutok môže zájsť veľmi ďaleko. A nemusíš hneď zachraňovať dažďové pralesy, či vymyslieť liek na rakovinu. Niekedy postačí aj päť minút tvojho času, ktoré môže v živote niekoho iného spôsobiť ozajstné tornádo. V tom najlepšom slova zmysle.

Link na Spotify.
Link na Apple Podcasts.
Link na Google Podcasts.

Celú epizódu vo formáte mp3 si môžeš stiahnuť tu.

Sledovať ma môžeš na Facebooku, Instagrame, Linkedine alebo si pozri môj youtube kanál

Priniesol ti tento podcast niečo hodnotné? Namotivoval ťa k niečomu, čo si dlho odkladal/a alebo ťa prinútil zamyslieť sa nad tým kým si a kým môžeš byť?

Ak áno, prosím pozdieľaj to s niekým vo svojom okolí. Možno aj on/ona práve teraz potrebuje nakopnúť, inšpirovať, povzbudiť. Spolu tak môžeme doslova meniť svet. Možno nie celú planétu, ale celý svet jednému človeku. Za tých pár sekúnd to stojí, no nie?

www.zlepsujsa.sk