158

V hlbokých vodách podcastového sveta som objavil sympatického chlapíka, ktorý sa volá Mo Gawdat. Mo je veľmi úspešným a bohatým človekom. Zároveň ale na svojej životnej ceste zistil, že ani úspech, ani peniaze, ani 16 áut v garáži mu šťastie neprinesú.

Téme šťastia sa v posledných rokoch venuje dosť intenzívne a v dnešnej epizóde zistíš prečo. Taktiež sa dozvieš, ktoré tri otázky ti môžu pomôcť žiť šťastnejší život.Mo je autorom knihy Solve for happy, ktorá vyšla aj v českom preklade ako Algoritmus štěstí. Ak rozumieš anglicky, veľmi ti odporúčam tento rozhovor Mo-a v podcaste The Diary Of A CEO. Mo má aj svoj vlastný podcast s celkom vtipným názvom Slo Mo.

Link na Spotify.
Link na Apple Podcasts.
Link na Google Podcasts.

Celú epizódu vo formáte mp3 si môžeš stiahnuť tu.

Sledovať ma môžeš na Facebooku, Instagrame, Linkedine alebo si pozri môj youtube kanál

Priniesol ti tento podcast niečo hodnotné? Namotivoval ťa k niečomu, čo si dlho odkladal/a alebo ťa prinútil zamyslieť sa nad tým kým si a kým môžeš byť?

Ak áno, prosím pozdieľaj to s niekým vo svojom okolí. Možno aj on/ona práve teraz potrebuje nakopnúť, inšpirovať, povzbudiť. Spolu tak môžeme doslova meniť svet. Možno nie celú planétu, ale celý svet jednému človeku. Za tých pár sekúnd to stojí, no nie?

www.zlepsujsa.sk