169

Svet sa v poslednom čase môže javiť ako veľmi temné miesto. Zovšadiaľ na nás útočia negatívne správy. Väčšina médií akoby hrala preteky o to, kto prinesie viac bolesti svojmu publiku (česť výnimkám).

Žiaľ, vždy to tak bolo. História ľudstva je prepojená vojnami, bolesťou a utrpením. Nikdy predtým sme však nemali negativitu celéhe sveta rovno pod nosom, na jedno kliknutie, či potiahnutie prstom.

Preto je o to ťažšie nájsť v tej záplave temnoty niečo pekné, povzbudzujúce, optimistické. Som rád, že si tu. V tejto epizóde sa ti snažím presne niečo také pripomenúť. A nielen tebe. Rovnako aj sám sebe.

Inšpirované newslettrom James Cleara.


Link na Spotify.
Link na Apple Podcasts.
Link na Google Podcasts.

Celú epizódu vo formáte mp3 si môžeš stiahnuť tu.

Sledovať ma môžeš na Facebooku, Instagrame, Linkedine alebo si pozri môj youtube kanál

Priniesol ti tento podcast niečo hodnotné? Namotivoval ťa k niečomu, čo si dlho odkladal/a alebo ťa prinútil zamyslieť sa nad tým kým si a kým môžeš byť?

Ak áno, prosím pozdieľaj to s niekým vo svojom okolí. Možno aj on/ona práve teraz potrebuje nakopnúť, inšpirovať, povzbudiť. Spolu tak môžeme doslova meniť svet. Možno nie celú planétu, ale celý svet jednému človeku. Za tých pár sekúnd to stojí, no nie?