181

Inšpiráciou pre dnešnú epizódu bol podcast populárneho amerického neurovedca, profesora Stanfordovej univerzity Andrewa Hubermana, konkrétne táto epizóda o predchádzaní a liečení nádchy a chrípky.Ak rozumieš anglicky, veľmi ti odporúčam si ju vypočuť. Má síce vyše 2 hodín, ale Andrew veľmi zrozumiteľným spôsobom vysvetľuje základné mechanizmy, ktoré fungujú v ľudskom tele, keď príde do kontaktu s vírusmi a pridáva aj viacero praktických tipov ako zvyšovať odolnosť organizmu i ako nádchu alebo chrípku čo najefektívnejšie liečiť.

Ak anglicky nerozumieš, verím, že ti pomôže aj tento môj podcast, v ktorom som zhrnul niekoľko základných odporúčaní, vrátane jedného, o ktorom sa často nehovorí.

Veľa zdravia!


Link na Spotify.
Link na Apple Podcasts.
Link na Google Podcasts.

Celú epizódu vo formáte mp3 si môžeš stiahnuť tu.

Sledovať ma môžeš na Facebooku, Instagrame, Linkedine alebo si pozri môj youtube kanál

Priniesol ti tento podcast niečo hodnotné? Namotivoval ťa k niečomu, čo si dlho odkladal/a alebo ťa prinútil zamyslieť sa nad tým kým si a kým môžeš byť?

Ak áno, prosím pozdieľaj to s niekým vo svojom okolí. Možno aj on/ona práve teraz potrebuje nakopnúť, inšpirovať, povzbudiť. Spolu tak môžeme doslova meniť svet. Možno nie celú planétu, ale celý svet jednému človeku. Za tých pár sekúnd to stojí, no nie?
www.zlepsujsa.sk