178

Aj v roku 2023 sa mi darilo držať trend a každý pondelok vydať vonku nový podcast (s výnimkou letných prázdnin). Vzhľadom na viaceré okolnosti bolo v uplynulom roku rozhovorov pomenej, presne 7. Každého z týchto 7 hostí som sa na konci našej diskusie opýtal moju obligátnu otázku:

Povedzte jeden konkrétny tip, jednu vec, pre poslucháčov na to, ako sa zlepšovať, ako kráčať po ceste k lepšej verzii seba samého.V dnešnej epizóde nájdeš ich odpovede na túto otázku a tu sa môžeš prekliknúť na kompletné rozhovory:

147. Peter Paták: 30 dní k lepšiemu životu
149. Dragan Stojakovič: Odkedy som zmenil životný štýl, všetko v mojom živote sa zlepšilo
151. Viktória Takáč Szabadošová: Základy osobných financií a nezvyčajné vystúpenie z komfortnej zóny
156. Ivet Tomášková: Pozerajme sa na seba ako na mozaiku
163. Matúš Špirko: Keď chceš budovať veľké veci, musíš robiť aj tie malé veci
172. Michal Červený: Pohyb je liek
176. Vlado Takáč: V štrnástich mu doživotne zakázali športovať, o tridsať rokov neskôr je z neho majster sveta vo fitness challenge

Link na Spotify.
Link na Apple Podcasts.
Link na Google Podcasts.

Celú epizódu vo formáte mp3 si môžeš stiahnuť tu.

Sledovať ma môžeš na Facebooku, Instagrame, Linkedine alebo si pozri môj youtube kanál

Priniesol ti tento podcast niečo hodnotné? Namotivoval ťa k niečomu, čo si dlho odkladal/a alebo ťa prinútil zamyslieť sa nad tým kým si a kým môžeš byť?

Ak áno, prosím pozdieľaj to s niekým vo svojom okolí. Možno aj on/ona práve teraz potrebuje nakopnúť, inšpirovať, povzbudiť. Spolu tak môžeme doslova meniť svet. Možno nie celú planétu, ale celý svet jednému človeku. Za tých pár sekúnd to stojí, no nie?